Pomoc

Jak działa wymiana linków?

Linki wymieniane są na stałe między stronami Użytkowników. Na przykład Użytkownik A wyświetla link Użytkownika B na swojej stronie, a w zamian Użytkownik B wyświetla link Użytkownika A na swojej stronie. Wymiana odbywa się automatycznie, a wyświetlane na stronach Użytkowników linki są dopasowane do tematyki strony, co zwiększa ich konwersję. Wymiana linków bazuje na znanej od początku istnienia Internetu ręcznej zasadzie wymiany linków z krótkim opisem, między stronami, z tą różnicą, że nie jest konieczne linkowanie wzajemne A->B, B->A. Zobacz również przykładową stronę poświęconą na wymianą tematycznych i wartościowych linków.

Jakie są wymagania techniczne?

Serwer strony musi obsługiwać język PHP oraz mieć włączoną funkcję file_get_contents.

Jak dołączyć do systemu?

Aby dołączyć do systemu należy założyć nowe konto, a następnie dodać do niego strony swoich wartościowych witryn oraz linki do promocji swoich serwisów.

Jak dodać stronę do systemu?

Należy odwiedzić dział Moje strony, a następnie poprawnie wypełnić formularz dodawania nowej strony. Po poprawnym dodaniu strony należy pobrać wygenerowany dla danej strony kod, a następnie umieścić go w treści dodanej podstrony serwisu, np. w dziale Linki, Polecane linki lub Polecane strony, etc.. Po poprawnym wklejeniu kodu, należy aktywować stronę klikając na Aktywuj stronę. Jeżeli aktywacja przebiegła pomyślnie, strona została dodana do kolejki stron oczekujących na akceptację Moderatora systemu. Ręczne sprawdzenie każdej dodanej strony jest konieczne w celu zapewnienia, że linki będą wymieniane tylko między wartościowymi serwisami.

Jak dodać link do systemu?

Należy odwiedzić dział Moje linki, a następnie poprawnie wypełnić formularz dodawania nowego linka. Po poprawnym dodaniu linka, link oczekuje na sprawdzenie przez Moderatora systemu. Jeżeli został dodany link zgodny z regulaminem, zostanie zaakceptowany i będzie brany pod uwagę przy kolejnym procesie wymiany linków między stronami Użytkowników i wkrótce pojawi się na stronach innych Użytkowników.

Kiedy na mojej stronie pojawią się linki?

Proces wymiany linków między stronami Użytkowników jest realizowany raz dziennie. Warto pamiętać, że wymiana wystąpi tylko wtedy, gdy na stronie innego Użytkownika będzie wyświetlany Twój link, a w zamian Ty będziesz wyświetał jego link. Jeśli inni użytkownicy nie wyświetlają Twoich linków, Ty również nic nie wyświetlasz.